Płać kartą lub telefonem i pomóż nam wygrać nowoczesny sprzęt dla szkół!

28-02-2018, 12:57

  Drukarki 3D, nowoczesne gogle do wirtualnej rzeczywistości, komputery i tablety – to tylko niektóre z nagród, które szkoły mogą zdobyć dzięki wsparciu naszych mieszkańców. 26 lutego Urząd Miejski w Łęcznej we współpracy z Ministerstwem Rozwoju oraz Krajową Izbą Rozrachunkową uruchomił program płatności bezgotówkowych. Od tego momentu m.in. opłaty administracyjne, podatkowe opłacimy na miejscu w urzędzie za pomocą karty płatniczej lub poprzez aplikacje BLIK oraz PeoPay – bezpłatnie, bez dodatkowych prowizji! Im więcej płatności bezgotówkowych tym większa szansa na wygraną.

  Przy dokonywaniu płatności należy mieć ze sobą wypełniony „formularz płatności bezgotówkowych”. Druk można uzyskać w referacie odpowiedzialnym merytorycznie za sprawę, której płatność dotyczy. W praktyce, interesant, który ma zamiar opłacić np. podatek od nieruchomości musi najpierw udać się do Referatu Podatkowego po formularz wpłaty, na którym znajdą się: imię i nazwisko wpłacającego, kwota, nazwa sprawy oraz podpis pracownika urzędu wystawiającego „rachunek”. Z tym dokumentem będzie można dokonać płatności w jednym z dwóch miejsc w urzędzie – w referacie podatkowym (dla opłat związanych z podatkami) oraz w Biurze Obsługi Interesanta (dla pozostałych opłat). Podkreślamy, że tak jak dotychczas, nie będzie możliwości płacenia gotówką.

  W konkursie wygra pięć urzędów z najwyższym stosunkiem wpłat bezgotówkowych dokonanych kartą lub poprzez aplikację do pozostałych wpłat (przelewy bankowe, wpłaty na poczcie itp.). Konkurs trwa do końca marca.

Dane urzędu

GMINA ŁĘCZNA
URZĄD MIEJSKI W ŁĘCZNEJ
21-010 Łęczna, pl. Kościuszki 5
tel. 81-53-58-600
fax: 81-752-02-42
e-mail:

NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
Elektroniczna Skrzynka Podawcza