Dodano: 2020-12-30 13:51:09

Anna Cieślińska zastępcą Burmistrza Łęcznej

Anna Cieślińska zastępcą Burmistrza Łęcznej

Leszek Włodarski Burmistrz Łęcznej powołał swojego zastępcę. Od poniedziałku 4 stycznia funkcję będzie pełniła pani Anna Cieślińska.

Anna Cieślińska urodziła się w 1973 roku. Jest mężatką z dwójką dzieci. Ma 26 letnią córkę i 18 letniego syna. Mieszka w Łęcznej. Ukończyła Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, a także studia podyplomowe z Zarządzania Finansami i Rachunkowości Projektów Współfinansowanych ze Środków UE na KUL-u.

Swoje ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w bankowości kierując m.in. zespołem klientów kluczowych jednostki.
Jest osobą bezpartyjną i zaangażowaną w pracę. W Ratuszu będzie odpowiedzialna m.in. za sprawy społeczne oraz kulturalno - oświatowe.

- Jestem zaszczycona, że będę mogła pełnić obowiązki w mieście, w którym mieszkam i którego rozwój jest dla mnie niezwykle istotny. Dziękuję za zaufanie jakim obdarzył mnie pan Burmistrz Leszek Włodarski. Wierzę, że efekty tej współpracy będą już niebawem widoczne – mówi Anna Cieślińska.

- Praca Burmistrza trwa 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Żeby odpowiedzialnie sprostać wszystkim powierzonym zadaniom, warto obowiązki podzielić na dwie osoby. Dlatego też zdecydowałem o powołaniu pani Anny Cieślińskiej na zastępcę. Traktuję to jako nowe otwarcie w samorządowej pracy i liczę, że wpłynie to na rozwój Gminy Łęczna, bo na to zasługują nasi mieszkańcy - powiedział Leszek Włodarski Burmistrz Łęcznej.

Kontakt

Urząd Miejski w Łęcznej
21-010 Łęczna
Plac Kościuszki 5
Województwo lubelskie
Powiat łęczyński
tel.: 81 535 86 00
faks.: 81 752 02 42
Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00

e-mail: info@um.leczna.pl
NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
 

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia z naszej strony?Zgadzam się

Media społecznościowe

© 2018 Łęczna - serwis Urzędu Miejskiego w Łęcznej.
Projekt i wykonanie - freeline.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj » zamknij