Dodano: 2021-07-14 10:19:08

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Bajkowej Łęczna 2021

 II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Bajkowej Łęczna 2021

15 i 16 lipca, na scenie Centrum Kultury w Łęcznej wystąpi 49 wspaniałych wokalistów z całej Polski, którzy zaprezentują piosenki z najpiękniejszych bajek!
Uczestników oceniać będzie wyjątkowe Jury - Wokalistki Studia Accantus - Sylwia Przetak i Aleksandra Gotowicka oraz śpiewaczka operowa Agnieszka Jastrzębska! Występom przysłuchiwać się będzie także nasza Jurorka Specjalna Anika Chlebik, która spośród finalistów wybierze Laureata nagrody, ufundowanej przez Studio Piosenki Metro Lublin, jaką jest roczny kurs w Studiu!
Oprócz umiejętności wokalnych, w tym roku oceniać będziemy także wygląd sceniczny. Nagrodę w tej kategorii ufundowała Zanka - Producent autorskiej biżuterii z kryształami Swarovski.
Gościem Specjalnym Festiwalu będzie reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020 Alicja Tracz, a przesłuchania konkursowe zakończymy występem naszego Szanownego Jury. Na scenie będziemy mogli usłyszeć dwie utalentowane wokalistki Sylwię Przetak i Aleksandrę Gotowicką!

Festiwal Piosenki Bajkowej to nie tylko przesłuchania konkursowe. Od godziny 13.30, na placu przy Centrum Kultury odbywać się będą bajkowe atrakcje dla dzieci m.in. konkurs wiedzy o bajkach, konkurs mody bajkowej, konkursy plastyczne, taneczne, zabawy i animacje dla dzieci, malowanie twarzy, lody, wata cukrowa i wiele innych!

17.07 na stronie Centrum Kultury odbędzie się transmisja z Festiwalu, po której rozpocznie się głosowanie na Nagrodę Publiczności! Potrwa ono do 18.07 do godziny 18.00! Tego samego dnia poznamy Laureatów II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej w Łęcznej!

Organizację II edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej finansowo wsparli:
Korporacja Gwarecka S.A.
Związek Zawodowy "Kadra" Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A.
Związek Zawodowy Górników w Polsce Zarząd Międzyzakładowy Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A.

Parterami Festiwalu są:
Przedszkole Publiczne nr 1 w Łęcznej
Środowiskowy Dom Samopomocy w Łęcznej
MS Studio Fotografii Marta Siwko
Pracownia głosu Paulina Multan

Wydarzenie objęte Patronatem Honorowym przez Burmistrza Łęcznej.

To będzie najbardziej bajkowa impreza w regionie! Nie może Was tam zabraknąć!

Kontakt

Urząd Miejski w Łęcznej
21-010 Łęczna
Plac Kościuszki 5
Województwo lubelskie
Powiat łęczyński
tel.: 81 535 86 00
faks.: 81 752 02 42
Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00

e-mail: info@um.leczna.pl
NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
 

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia z naszej strony?Zgadzam się

Media społecznościowe

© 2018 Łęczna - serwis Urzędu Miejskiego w Łęcznej.
Projekt i wykonanie - freeline.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj » zamknij