Dodano: 2006-12-20 00:00:00

Informator edukacyjny Łęczyńskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych

Łęczyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w ramach projektu „Iść przez życie z chorobą” - Rozwój sieci aktywnego wsparcia dla osób chorych psychicznie i ich rodzin na terenie Powiatu Łęczyńskiego współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich wydało informator edukacyjny.

Informator zawiera dane adresowe instytucji wsparcia z terenu powiatu Łęczyńskiego oraz artykuły poświecone zaburzeniom lękowym i nerwicy. Zawiera ofertę wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi i członków ich rodzin.
Wydanie informatora jest jednym z elementów projektu, który zakłada animowanie rozwoju samorządności osób z zaburzeniami psychicznymi poprzez zorganizowanie jesienią br dwóch spotkań przedstawicieli Rad Uczestników (spotkania odbyły się we wrześniu i listopadzie). Działania projektu wspierają również osoby z zaburzeniami psychicznymi i członków ich rodzin poprzez konsultacje w Punktach Konsultacyjno-informacyjnych „Promyk” działających na terenie naszego powiatu.
Informator oraz towarzyszącą mu ulotkę można bezpłatnie otrzymać w siedzibie Łęczyńskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych ul. Akacjowa 11.

Kontakt

Urząd Miejski w Łęcznej
21-010 Łęczna
Plac Kościuszki 5
Województwo lubelskie
Powiat łęczyński
tel.: 81 535 86 00
faks.: 81 752 02 42
Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00

e-mail: info@um.leczna.pl
NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
 

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia z naszej strony?Zgadzam się

Media społecznościowe

© 2018 Łęczna - serwis Urzędu Miejskiego w Łęcznej.
Projekt i wykonanie - freeline.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj » zamknij