Dodano: 2006-11-16 00:00:00

IV edycja Miejskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Trzeźwo - Zdrowo - Na Sportowo

IV edycja Miejskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych pod hasłem "Trzeźwo - Zdrowo - Na Sportowo" została zainaugurowana w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Łęcznej. Wzięli w niej udział uczniowie Szkół Podstawowych nr 2 i nr 4 w Łęcznej tworzących 27 zgłoszonych do rozgrywek drużyn (14 pierwszoligowych i 13 drugoligowych).
Swoją obecnością zaszczycił wszystkich pomysłodawca ligi i główny sponsor nagród pan Teodor Kosiarski - Burmistrz Łęcznej, pan Tadeusz Białek - Przewodniczący Rady Miejskiej, pan Andrzej Grzesiuk - Dyrektor Zespołu Szkół nr 1, pan Roman Medyński - Przewodniczący Rady Osiedla Samsonowicza, pan Jacek Grzegorczyk - sędzia ligowy i prelegent spotkania inauguracyjnego, oraz koordynator i sędzia ligi - pani Alicja Majewska.
Zawodnicy a także przybyli goście wysłuchali przygotowanej przez pana Jacka Grzegorczyka prelekcji o szkodliwym wpływie alkoholu na organizm człowieka oraz o uzależnieniach od innych środków i komputera. Po prelekcji każda drużyna miała za zadanie rozwiązać konkursowy test sprawdzający poziom wiedzy o zagrożeniach wynikających z uzależnień. Tradycyjnie odbył się konkurs na okrzyk i hasło związane z hasłem ligi oraz wernisaż prac plastycznych, wykonanych przez zgłoszone drużyny, a będące wpisowym uczestników do rozgrywek ligowych, tematycznie związanych z hasłem ligowym. Drużyny zmierzyły się również z graficznym przedstawieniem szkodliwego wpływu uzależnień na organizm ludzki, w tym zadaniu młodym piłkarzom pomagali zarówno przybyli goście jak bardzo nieliczna grupa rodziców. Inauguracja zakończyła się losowaniem drużyn i ustaleniem meczów pierwszej kolejki obu lig.

Mecze ligowe rozgrywane są w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Łęcznej, ul. Szkolna 3, w soboty i niedziele. Serdecznie zapraszamy zwolenników kulturalnego kibicowania oraz rodziców grających uczniów.

Kontakt

Urząd Miejski w Łęcznej
21-010 Łęczna
Plac Kościuszki 5
Województwo lubelskie
Powiat łęczyński
tel.: 81 535 86 00
faks.: 81 752 02 42
Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00

e-mail: info@um.leczna.pl
NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
ESP  /y5j80b3hn1/skrytka

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia z naszej strony?Zgadzam się

Media społecznościowe

© 2018 Łęczna - serwis Urzędu Miejskiego w Łęcznej.
Projekt i wykonanie - freeline.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj » zamknij