Dodano: 2006-11-22 00:00:00

Kibice Górnika dla Domu Dziecka

Z okazji zbliżających się Mikołajek kibice Górnika planują zagospodarować czas wychowanków Domu Dziecka w Kijanach wg określonego planu, który przewiduje transport młodzieży i dzieci z Domu Dziecka na obiekty Górniczego Klubu Sportowego Górnik Łęczna, "zwiedzanie" stadionu i budynku klubowego, spotkanie z zawodnikami I drużyny i kibicami, okolicznościowy mecz w hali sportowej a także poczęstunek jak i wręczenie pamiątek i prezentów.

W tej kwestii zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich kibiców Górnika Łęczna wybierających się do Łęcznej w środę na mecz Pucharu Ligi z drużyną Cracovii Kraków o wsparcie finansowe naszej inicjatywy. Przed meczem przy każdej z kas będą rozstawieni kibice, oznakowani identyfikatorami Stowarzyszenia Kibiców zbierający do puszek wszelkie środki jakie zechcą Państwo przekazać. Zbiórka zostanie także przeprowadzona w II połowie meczu dla wszystkich tych, którzy zwyczajowo w pośpiechu zapomną o choćby grosiku na ten szczytny cel.

Liczymy na odzew ze strony Kibiców.

Jednocześnie składamy ogromne podziękowania za wydatną pomoc ze strony Górniczego Klubu Sportowego Górnik Łęczna jak i zawodników za pełne zaangażowanie i poparcie naszego pomysłu.
Razem możemy więcej, możemy pomóc dzieciom.
Źródło: e-leczna.pl

Kontakt

Urząd Miejski w Łęcznej
21-010 Łęczna
Plac Kościuszki 5
Województwo lubelskie
Powiat łęczyński
tel.: 81 535 86 00
faks.: 81 752 02 42
Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00

e-mail: info@um.leczna.pl
NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
 

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia z naszej strony?Zgadzam się

Media społecznościowe

© 2018 Łęczna - serwis Urzędu Miejskiego w Łęcznej.
Projekt i wykonanie - freeline.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj » zamknij