Dodano: 2020-02-04 12:47:14

Komunikat do uczestników projektu dotyczącego odnawialnych źródeł energii

Komunikat do uczestników projektu dotyczącego odnawialnych źródeł energii

Informujemy, że otrzymaliśmy z Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie informację, że złożony projekt dotyczący odnawialnych źródeł energii w Gminie Łęczna nie przeszedł oceny formalnej.

Zgodnie z zawartą umową za przygotowanie wniosku pod względem formalnym odpowiedzialna jest Grupa CDE. Grupa CDE wskazuje, że nie popełniła błędów przy składaniu i uzupełnieniu wniosku. W związku z powyższym złożony zostanie protest od wyników oceny. Protest jest rozpatrywany przez instytucję organizującą konkurs w terminie nie dłuższym niż 21 dni kalendarzowych licząc od dnia jego otrzymania. O jego rozstrzygnięciu poinformujemy opinię publiczną.

Równocześnie informujemy, że Urząd Miejski w Łęcznej pozyskał komplet dokumentów potwierdzających prawo do dysponowania nieruchomościami, konieczne decyzje administracyjne oraz zezwolenie na realizację robót budowlanych związanych z realizacją projektu.

Uczestnicy projektu sfinansowali koszt (250 zł) opracowania przez Grupę CDE audytu i uproszczonej dokumentacji i są jej właścicielami. Dokumenty te mogą posłużyć do realizacji przedsięwzięcia indywidualnie lub do udziału w kolejnym projekcie realizowanym przez Gminę Łęczna.

Kontakt

Urząd Miejski w Łęcznej
21-010 Łęczna
Plac Kościuszki 5
Województwo lubelskie
Powiat łęczyński
tel.: 81 535 86 00
faks.: 81 752 02 42
Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00

e-mail: info@um.leczna.pl
NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
 

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia z naszej strony?Zgadzam się

Media społecznościowe

© 2018 Łęczna - serwis Urzędu Miejskiego w Łęcznej.
Projekt i wykonanie - freeline.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj » zamknij