Dodano: 2012-03-12 00:00:00

Oferta pracy na stanowisko ds. inwestycji

ŁĘCZNA 2012.03.12

Urząd Miejski w Łęcznej, Plac Kościuszki 5 poszukuje kandydatów na urzędnicze stanowisko ds. inwestycji

Miejsce wykonywania pracy: Łęczna , Urząd Miejski, Plac Kościuszki 5, Referat Inwestycji

Wymagania związane ze stanowiskiem:

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie wyższe- inżynier budownictwa lub ochrony środowiska,
- minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku do spraw inwestycji
- znajomość procesu inwestycyjnego oraz regulujących ten proces przepisów prawa,
- posiadanie kwalifikacji określonych w przepisach o pracownikach samorządowych,
- znajomość zasad elektronicznego obiegu dokumentów,
- umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
- dyspozycyjność,gotowość do odbycia przeszkolenia,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
- wysoka kultura osobista.

Wymagania pożądane:

- uprawnienia budowlane,
- kreatywność,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
I.Główne zadania/działania
- przygotowanie powierzonych zadań inwestycyjnych do realizacji,
- przygotowywanie wniosków do przetargów na wykonywanie prac projektowych i robót budowlanych,
- konsultowanie na etapie sporządzania,odbiór od wykonawcy oraz sprawdzenie zleconych prac projektowych,
- przygotowywanie dokumentów koniecznych dla uzyskania wymaganych prawem uzgodnień i decyzji administracyjnych,
- organizowanie narad roboczych i odbiorów robót dotyczących powierzonych zadań inwestycyjnych,
- koordynowanie i kontrolowanie realizacji inwestycji, dokonywanie rozliczeń finansowych , zgłaszanie przełożonemu zauważonych nieprawidłowości,
- przygotowywanie na polecenie przełożonego oraz prawem przewidzianym sprawozdań, ocen,analiz i informacji o realizacji zadań,
- udział w przygotowywaniu wniosków wraz z załącznikami w celu pozyskiwania funduszy zewnętrznych do realizacji inwestycji,
- udział w przygotowywaniu rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych,
- współpraca z komórkami organizacyjnymi Urzędu Miejskiego,
- wykonywanie czynności kancelaryjnych, zgodnie z instrukcją kancelaryjną dla organów gmin,
- wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych oraz zadań wynikających z zakresu obowiązków,
- zastępowanie innych pracowników referatu w czasie nieobecności, urlopu lub zwolnień lekarskich.

II Znajomość przepisów prawa:

ustawa z dnia 7 lipca 1994r Prawo budowlane,
ustawa z dnia 27 sierpnia 2009r o finansach publicznych,
ustawa z dnia 29 stycznia 2004r Prawo zamówień publicznych,
ustawa z dnia 8 marca 1990r o samorządzie gminnym,
ustawa z dnia 6 września 2001r o dostępie do informacji publicznej,
przepisy wykonawcze do w/w ustaw,
ustawa z dnia 21 listopada 2008r o pracownikach samorządowych

Wymagane dokumenty:

- oryginały lub potwierdzone kopie potwierdzające wykształcenie,
- kopia dowodu osobistego,
- oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
- oświadczenie kandydata o korzystaniu w pełni z praw publicznych,
- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
- życiorys i list motywacyjny,
- kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie(Dz. U. Nr 125, poz. 869 z 2006r),
- inne dokumenty według .

W celu ułatwienia kontaktu związanego z przeprowadzeniem naboru prosimy o wskazanie telefonu kontaktowego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do 21.03.2012r. włącznie w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łęcznej, 21-010 Łęczna Plac Kościuszki 5 pok. Nr 8 w zaklejonej kopercie z adresem do korespondencji i dopiskiem „Dotyczy naboru na urzędnicze stanowisko ds. inwestycji”.
Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej ( lecznagow.e -bip. pl)oraz na tablicy informacyjnej przy Plac Kościuszki 5
O terminie postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Kontakt

Urząd Miejski w Łęcznej
21-010 Łęczna
Plac Kościuszki 5
Województwo lubelskie
Powiat łęczyński
tel.: 81 535 86 00
faks.: 81 752 02 42
Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00

e-mail: info@um.leczna.pl
NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
ESP  /y5j80b3hn1/skrytka

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia z naszej strony?Zgadzam się

Media społecznościowe