Dodano: 2021-10-19 09:55:00

Psistanek przygotowany. Przyjdź z psem na bezpłatne szkolenia

Psistanek przygotowany. Przyjdź z psem na bezpłatne szkolenia

Zakończył się pierwszy etap budowy wybiegu dla psów w Łęcznej. Pomysł wygrał w ubiegłorocznym głosowaniu na osiedlu Samsonowicza. W tym etapie teren ogrodzono i ustawiono pierwsze urządzania, kolejne pojawia się w przyszłości.

Na przełomie października i listopada zapraszamy na cykl szkoleń dla właścicieli psów i ich pupili. Szkolenia poprowadzą trenerzy z Akademii Pana Psa, behawioryści i rehabilitanci. Psi pasjonaci łączący wiedzę z wielu dziedzin w szkoleniu psów.

23 października - „Wróć do mnie!” – na warsztatach dowiemy się jak nauczyć psa komendy „do mnie” oraz na czym ona polega i dlaczego pies nie chce wracać. Poznamy zabawy rodzinne i indywidualne, które pomogą nam poprawić przywołanie naszego zwierzaka.

6 listopada - „Wszystko, co musisz wiedzieć o aporcie i szarpaku” – szkolenie dla osób zainteresowanych jak aport wpływa na psy, jakie są dla niego alternatywy, jak poprawnie bawić się szarpakiem. Uczestnicy poznają także sposoby i rodzaje zabaw z piłeczką.

13 listopada - Sztuczki cz.1 – W tej części nauczymy się sztuczek, które ułatwią każdy spacer podstawowego trio: „siad”, „leżeć”, „wstać”, a także jak radzić sobie, kiedy pies zaplątuje się o każde drzewo, słupek itp., nie mocząc przy tym butów w trawie.

20 listopada - Sztuczki cz.2 – Bo sztuczek nigdy nie jest za wiele! Tym razem dowiemy się jak pozować do zdjęć oraz jak podbić każdą imprezę! „Zdechł pies”, „susełek” (poproś), „łapki” itp. To tylko niektóre ze sztuczek, których się nauczymy.

Szkolenia odbywają się w Godziny: 14:30 – 15:30 Miejsce: Psistanek, ul. Kpt. Żabickiego w Łęcznej, za wieżowcem nr 2. Pracujemy w małych grupach. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy: info@fundacjakrajobrazy.pl Lista rzeczy, które należy zabrać na poszczególne warsztaty – przesłana zostanie drogą mailową osobom zapisanym.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu ŁęcznaLab 2021, będącego kontynuacji programu „Estetyka dla miasta Łęczna” realizowanego przez Fundację Krajobrazy w partnerstwie z LW Bogdanka i Urząd Miejski w Łęcznej.

Kontakt

Urząd Miejski w Łęcznej
21-010 Łęczna
Plac Kościuszki 5
Województwo lubelskie
Powiat łęczyński
tel.: 81 535 86 00
faks.: 81 752 02 42
Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00

e-mail: info@um.leczna.pl
NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
 

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia z naszej strony?Zgadzam się

Media społecznościowe

© 2018 Łęczna - serwis Urzędu Miejskiego w Łęcznej.
Projekt i wykonanie - freeline.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj » zamknij