Dodano: 2020-05-05 08:56:45

PSZOK ponownie otwarty

Działalność wznawia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów w lokalizacji Łęczna ul. Krasnystawska 54. Czynny od 4 maja 2020r w dni robocze: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek oraz sobotę w godzinach 9-17 ( w środy – nieczynne).

Informujemy, iż w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników PGKiM Łęczna sp. z o.o. wjazd pojazdów na teren Spółki będzie odbywał się pojedynczo.  Wymogiem dla osoby przekazującej odpady będzie zabezpieczenie twarzy (maseczką lub inną tkaniną do zasłaniania twarzy).

W celu skorzystania z usług PSZOK prosimy o przygotowanie oświadczenia* (formularz oświadczenia). Wypełnione oświadczenie należy przekazać pracownikowi dyżurującemu, obsługującemu szlaban (pojemnik na dokumenty w portierni przy bocznym wejściu do budynku). Po otrzymaniu zgody prosimy o przejazd pod wskazany kontener i sprawne wyładowanie odpadów, zgodnie z obowiązującymi zasadami segregacji.

Przypominamy o konieczności zachowania bezpiecznej odległości (2 m) od innych osób.

Informujemy, iż zastrzegamy możliwość weryfikacji prawdziwości podanych danych w późniejszym okresie czasu. Dodatkowo informujemy, iż teren Spółki oraz PSZOK-u jest monitorowany systemem kamer a obraz jest nagrywany i przechowywany zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia w sprawie wizyjnego systemu kontroli miejsca magazynowania lub składowania odpadów

*Formularz oświadczenia dostępny również w punkcie podawczym Spółki w budynku administracyjnym ul, Krasnystawska 54, Łęczna (wejście do portierni od strony północnej). (formularz oświadczenia)

Kontakt

Urząd Miejski w Łęcznej
21-010 Łęczna
Plac Kościuszki 5
Województwo lubelskie
Powiat łęczyński
tel.: 81 535 86 00
faks.: 81 752 02 42
Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00

e-mail: info@um.leczna.pl
NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
 

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia z naszej strony?Zgadzam się

Media społecznościowe

© 2018 Łęczna - serwis Urzędu Miejskiego w Łęcznej.
Projekt i wykonanie - freeline.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj » zamknij