Regulamin Zimowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Łęcznej 2007

Regulamin Zimowego Turnieju Piłki Nożnej
CEL ROZGRYWEK: Popularyzacja sportu wśród młodzieży. Aktywne spędzenie ferii i integracja młodych mieszkańców Łęcznej
ORGANIZATOR: Rady Osiedli Bobrowniki i Samsonowicza, Sp.4, Centrum Kultury, Młodzież Łęczyńska, Urząd Miejski.
PATRONAT MEDIALNY: Tygodnik Łęczyński, e-leczna.pl.
PATRONAT ORGANIZACYJNY: Centrum Kultury, Urząd Miejski.
UCZESTNICTWO: Drużyny 7 osobowe

Zebrania organizacyjne 14.02.2007 Biblioteka Miejsko Gminna przy ul. Jaśminowej 4, godz. 17:00

• rzut karny z 6 m;
  • za złośliwe faule, niesportowe zachowanie, używanie wulgarnych wyrazów- sędzia może ukarać - usunięciem z boiska na 1-, 2-, 3-, a nawet 5 minut. W wyjątkowych przypadkach- do końca meczu / w tej sytuacji ukarany zawodnik zostaje wycofany z turnieju/ Zespół gra wówczas w osłabieniu
  • jakikolwiek rzut lub wznowienie gry nie zostanie wykonane w ciągu 5 sekund, sędzia przyznaje rzut wolny pośredni dla drużyny przeciwnej;
  • w grze bierze udział 4 zawodników w polu i bramkarz / Dopuszcza się grę w minimum 4 zawodników
  • niestawienie się drużyny o wyznaczonej godzinie powoduje przegranie meczu walkowerem
  • Drużyna zdekompletowana nie może przystąpić do meczu
  • Za wybryki chuligańskie na boisku bądź obiekcie zawodnik lub cała drużyna są zdyskwalifikowani do końca rozgrywek; za zniszczenia w szatniach odpowiada drużyna, która ostatnio w niej przebywała
  • Wszelkie protesty muszą być zgłaszane w czasie meczu przez kapitana drużyny.
  • W czasie rozgrywek zawodnik obowiązany jest posiadać dokument ze zdjęciem.
  • We wszystkich sprawach spornych decyzję podejmuję Organizator, do którego należy interpretacja regulaminu
UWAGA! Liczba drużyn ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

POSTANOWNIENIA KOŃCOWE:
1. Za zajęcie 1-, 2, 3, miejsca przewidziany jest puchar, dyplomy.
2. Dla najlepszego strzelca, bramkarza oraz zawodnika pamiątkowe puchary.
3. Zawody zostaną rozegrane w kategorii wiekowej 1985 do 1992

Zgłoszenia będą przyjmowane codziennie do dnia 13-ego lutego. MGBP (biblioteka) przy ulicy Jaśminowej 4 w godzinach od 9:00 do 17:00