Dodano: 2007-04-17 00:00:00

VIII Międzyszkolny Turniej Rowerowy o Puchar Burmistrza dla uczniów szkół podstawowych

VIII Międzyszkolny Turniej Rowerowy o Puchar Burmistrza dla uczniów szkół podstawowych
FINAŁ
VIII Międzyszkolnego Turnieju Rowerowego

SP NR 4 - ŁĘCZNA 2007
 
Program minutowy


18 KWIETNIA 2007 R.

8.00 - 8.30 - rejestracja uczestników, wydawanie numerów startowych;
8.35 - 8.50 - odprawa techniczna z opiekunami i uczestnikami, przedstawienie kierownictwa Turnieju;
9.00 - 9.40 - uroczyste otwarcie turnieju (powitanie gości, występ zespołu tanecznego);
9.50 - 10.30 - rozwiązywanie testów z bezpieczeństwa ruchu drogowego;
10.30 - 12.30 - rozgrywki poszczególnych konkurencji rowerowych:

a) drużyny od nr 1-5 na torze przeszkód,
b) drużyny od nr 6-10 w miasteczku ruchu drogowego,
c) po zakończeniu konkurencji zmiana rotacyjna drużyn;

12.30 - 13.00 - obiad;
13.00 - 13.20 - ogłoszenie wyników (nieoficjalne);
13.30 - 14.00 - oficjalne ogłoszenie wyników, rozdanie nagród, zakończenie Turnieju.
WAŻNE INFORMACJE DLA OPIEKUNA:

1. Opiekun drużyny odpowiada za zachowanie i bezpieczeństwo uczniów wchodzących w skład drużyny podczas turnieju.

2. Uczestnicy Turnieju muszą posiadać i przedstawić do wglądu:
- kartę rowerową,
- legitymację szkolną
- pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w Turnieju
- zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie rodziców (opiekunów) o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w Turnieju.

3. Uczestnicy turnieju, którzy otrzymają numery startowe będą mogli skorzystać z toru przeszkód w godz. 8.00 - 8.30

INFORMACJE DODATKOWE:
Tor sprawnościowy składa się z ustawionych przeszkód, wybranych z załączonego w regulaminie wykazu:
a) równoważnia
b) tarka
c) ósemka
d) przedmiot do przewożenia
e) korytarz z desek
f) slalom kółkowy (tzw. żmijka)
g) slalom z ograniczeniem
h) pochylnia
i) piaskownica
j) bramka wisząca
k) rynna
l) łezka
m) przewożenie przedmiotów na uwięzi

UCZESTNICY FINAŁU TURNIEJU

Szkoła Podstawowa w Ostrówku - opiekun Urszula Przystup
1. Natalia Pełczyńska
2. Łukasz Wójcik
3. Karolina Chwil

Szkoła Podstawowa w Puchaczowie - opiekun Maria Skoczylas
1. Simona Gała
2. Arkadiusz Majcher
3. Dawid Kot

Szkoła Podstawowa w Cycowie - opiekun Ewa Kloc
1. Rafał Grzesiak
2. Konrad Gębacki
3. Marcin Kot

Szkoła Podstawowa w Charlężu - opiekun Mirosław Żerebiec
1. Łukasz Włodkowski
2. Daniel Kuna
3. Karolina Baran

Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej - opiekun Karol Madyniak
1. Grzegorz Rewucki
2. Radosław Kusyk
3. Damian Muszyński

Szkoła Podstawowa w Nadrybiu - opiekun Emilia Kowalska
1. Adam Borys
2. Marcin Gołębiowski
3. Michał Wójcik

Szkoła Podstawowa w Milejowie - opiekun Anna Jakubowska
1. Kamil Gański
2. Bartosz Gąsiorowski
3. Damian Majcher

Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej - opiekun Lidia Szczęsna
1. Paweł Pachucki
2. Mateusz Bakiera
3. Mateusz Kędzierski

Szkoła Podstawowa w Łańcuchowie - opiekun Marta Grudzień
1. Przemysław Olender
2. Arkadiusz Mikołajczyk
3. Damian Roślik
Źródło: strona internetowa SP nr 4 w Łęcznej

Kontakt

Urząd Miejski w Łęcznej
21-010 Łęczna
Plac Kościuszki 5
Województwo lubelskie
Powiat łęczyński
tel.: 81 535 86 00
faks.: 81 752 02 42
Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00

e-mail: info@um.leczna.pl
NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
 

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia z naszej strony?Zgadzam się

Media społecznościowe

© 2018 Łęczna - serwis Urzędu Miejskiego w Łęcznej.
Projekt i wykonanie - freeline.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj » zamknij