Dodano: 2022-09-19 13:59:04

Z przytupem pożegnaliśmy się z latem

Z przytupem pożegnaliśmy się z latem

Wspólne tańce i zabawy, kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy, bańki mydlane oraz dmuchane zjeżdżalnie, te atrakcje cieszyły się bardzo dużą popularnością. Jednak na festynie z okazji zakończenia lata działo się znacznie więcej.

Ubiegła sobota, 17 września, minęła pod znakiem zabawy na skwerze międzyosiedlowym przy ulicy Wierzbowej. Na uczestników czekała mobilna biblioteka, zajęcia z robotyki, dmuchańce, instruktorzy z centrum kultury, gofry, wata i popcorn. Muzyka umilała spędzane wspólnie godziny.
Zabawa była na tyle gorąca, że udało się przegonić chmury, a na uczestników nie padał deszcz. Były także gry z nagrodami, a animatorki zadbały o uśmiechy i wspólne zabawy. Dzieci korzystały z wielu atrakcji, a nawet śpiewając, „mam tę moc” wyczarowały śnieg w lecie! Wieczorem przyszedł czas na seans filmowy. Obejrzeliśmy „Madagaskar 3” oraz „Hugo i jego wynalazek”. Było ekstra!

Organizatorem imprezy był Urząd Miejski w Łęcznej przy współpracy Centrum Kultury w Łęcznej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej. Dziękujemy za pomoc i zapraszamy do oglądania zdjęć.

Zdjęcia - Festyn rodzinny z okazji pożegnania lata i kino letnie

Kontakt

Urząd Miejski w Łęcznej
21-010 Łęczna
Plac Kościuszki 5
Województwo lubelskie
Powiat łęczyński
tel.: 81 535 86 00
faks.: 81 752 02 42
Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00

e-mail: info@um.leczna.pl
NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
 

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia z naszej strony?Zgadzam się

Media społecznościowe

© 2018 Łęczna - serwis Urzędu Miejskiego w Łęcznej.
Projekt i wykonanie - freeline.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj » zamknij